medmeta.lt

Dalykai, kuriais galima pakeisti apsipirkinėjimąDrabužiai, papuošalai, elektronika, knygos, kam gi nepatinka įsigyti kažką naujo? Tai puikus būdas apdovanoti save už įvairius nuopelnus ar tiesiog blogą dieną. Visgi, jei apsipirkinėjimas tampa smagiausiu laisvalaikio praleidimo būdu, vertėtų sunerimti, nes tai reikalauja nemažai pinigų ir vieną dieną suma banko sąskaitoje gali pasirodyti ne tokia, kokios norėtumėte. Laimei, yra begalės kitų veiklų, kuriomis galima pakeisti apsipirkinėjimą, kol tai netapo priklausomybe. Taigi, jei pastebite, kad apsipirkinėjate per dažnai, pabandykite pakeisti savo įpročius ir pasinaudokite pateiktomis veiklomis, padėsiančiomis pakeisti apsipirkimo maniją ir vėjais leidžiamus pinigus.

Eksperimentuokite su savo plaukais. Jei norite pakeisti įvaizdį, tuomet pirmiausia griebkitės ne pirkinių ir naujų drabužių, o paeksperimentuokite su savo šukuosena, tai galite daryti tiesiog namie. Kitoks sušukavimas, pynimas ir pan., paeksperimentuokite.

SPA procedūrų diena  Kam mokėti nemažus pinigus, kai daugelį grožio procedūrų paprasta atlikti namie. Pasimėgaukite laiku skirtu sau ir puoselėkite savo grožį be didelių išlaidų.

Susitvarkykite drabužių spinta. Nebegalite oferi nieko rasti spintoje? Susitvarkykite ją, kruopščiai sugrupuokite drabužius ir pamatysite kiek puikių daiktų turite, todėl galite dar ilgai neiti apsipirkti.

Išbandykite naujus drabužių derinius. Kuomet susitvarkysite savo spintą, pabandykite pasimatuoti įvairius drabužių derinius, taip galėsite ilgiau neapsipirkinėti ir pamatysite, jog ir iš turimų gausybės drabužių galite susikurti puikių derinių kasdienai ir šventėms.

Sutvarkykite namų aplinką. Jei gyvenate nuosavame name, tuomet suprantate, kad lapai nesusigrėbs patys, piktžolės savęs nesusinaikins, o gėlės taip pat pačios nepasilaistys. Apsitvarkykite, tam tikrai dažnai pritrūksta laiko.

Susitvarkykite automobilį. Nors automobilio švara dažniau rūpinasi vyrai, tačiau moterys taip pat mėgsta švarą, todėl turint laiko rekomenduojama susitvarkyti savo automobilį ir vėl važinėtis tvarkinga transporto priemone.

Sportuokite. Sportas skatina geras emocijas ir padeda jaustis geriau. Gera savijauta yra labai svarbi, todėl užuot apsipirkinėjus, verčiau užsiimkite sportine veikla.

Pasipraktikuokite virtuvėje. Maisto ruošimas užima gana daug laiko, ypač norint pagaminti ypatingus ir daugiau laiko reikalaujančius patiekalus. Skirkite laiko maisto gamybai, tobulinkite savo įgūdžius, juk tai gali būti išties smagu. Beje, nebūtina pirkti brangių receptų knygų, nes begalę nemokamų receptų galima rasti internete.

Pažiūrėkite filmą. Išsirinkite norimą filmą, kurį jau senai svajojote pažiūrėti, tačiau neradote tam laiko, arba kurį nesenai rodė kino teatre, tačiau neturėjote pakankamai pinigų jame apsilankyti.

Skirkite daugiau laiko šeimai. Jei turite vaikų, daugiau laiko skirkite jiems. Artimiesiems labai svarbus buvimas kartu ir dėmesys, todėl kai tik yra galimybė, reikėtų skirti savo laiką šeimai.

Klausykitės muzikos. Gera muzika padeda atsipalaiduoti. Klausykitės muzikos namie, per ausines, tegul ji groja garsiai, atsipalaiduokite ir šokite, išlaisvinkite save. Juk tai puikus būdas pamiršti rūpesčius ir blogas emocijas nuvyti į šoną.

Žaiskite stalo žaidimus. Yra galybė įdomių stalo žaidimų, kuriuos galima žaisti su šeima ir draugais. Tai išties įdomus ir smagus laiko praleidimo būdas.
Planuokite atostogas. Mažiau apsipirkinėjant, išleidžiama mažiau pinigų, vadinasi daugiau jų galima skirti atostogoms. Tinkamai jas suplanuokite ir mėgaukitės smagiomis akimirkomis ir poilsiu.

Prisipilkite vonią. Atsipalaiduokite, išlaisvinkite savo mintis ir pasistenkite apie nieką negalvoti, karšta vonia – puikus pasirinkimas.

Dėliokite dėlionę. Dabar jos šiek tiek pamirštos, tačiau dėlionės lavina protą ir pastabumą, todėl prisiminkite šį smagų užsiėmimą.

Akivaizdu, kad yra begalė skirtingos veiklos, kuriai dažnai pritrūksta laiko. Ir taip nuolat skubame, todėl, kam dar labiau sumažinti laisvo laiko atsargas ir jas praleisti apsipirkinėjant. Verčiau pasisemkite idėjų ir laisvą laiką praleiskite kur kas įdomiau ir produktyviau.