medmeta.lt

Išpardavimai ne visuomet padeda sutaupytiIšgirdus žodį „išpardavimas“ arba pamačius, jog mėgstama parduotuvė skelbia didžiules nuolaidas, dažnai apima didžiulis noras kuo greičiau apsilankyti parduotuvėje ir įsigyti nusižiūrėtas prekes. Įsigyti prekių pigiau? Kas to nenorėtų! Visgi, dažnai užkimbame ant prekybininkų kabliuko ir nejučia, išpardavimų metu išleidžiame kur kas daugiau pinigų, nei apsipirkdami įprastinėmis kainomis. Tiesiog įsigyjame daugiau prekių, o tai sudaro didesnes sumas. Prekybininkams svarbiausia uždirbti, todėl pasinaudodami įvairiausias triukas jie stengiasi pritraukti kuo daugiau pirkėjų, o pirkėjai tik ir laukia nuolaidų.

Medžioklė. Ar teko pirkti tik tuos drabužius, kurie pažymėti išpardavimo ženklu? Daugelis žmonių perka tik tokias prekes. Visgi, pamačius prekę su nuolaidą, dažnai apimti impulsyvumo ją įsigyjame, visai nesvarbu mums jos reikia ar ne. Vadinasi, išleidžiame pinigus, kuriuos galėjome pataupyti kitiems dalykams. Jeigu iš anksto nusižiūrimos tam tikros prekės ir laukiama lån i dag Danmark, kuomet prekėms bus pritaikyta nuolaida, tuomet, žinoma galima sutaupyti. Jei išpardavimo metu įsigyjama prekė, kuri nebuvo planuota, labai lengva nukrypti nuo savo biudžeto. Išleidžiami pinigai, kurie galėjo būti panaudoti kitiems tikslams. Reikėtų turėti konkretų planą kiek galima išleisti išpardavimų metu, o dar geriau žinoti konkrečias prekes, jų pradinę kainą ir išpardavimo metu jas įsigyti pigiau. Prekybininkai dažnai pasinaudoja dar vienu triuku. Jie skelbia nuolaidas tam tikroms, pažymėtoms prekėms, praeiviai susivilioja nuolaida ir užeina vidun. Neradę nieko patinkančio iš išpardavimo prekių, jie ima žvalgytis į kitas prekes, kurios parduodamos pilna kaina ir dažnu atveju jas įsigyja. Jeigu dievinate išpardavimus, tačiau turite iš anksto numatytus pirkinius, tuomet viskas gerai, priešingu atveju, biudžetas gali nukentėti.

Specialūs pasiūlymai. Dažnai tenka matyti pasiūlymus, kuomet siūloma pirkti daugiau prekių ir sutaupyti tam tikrą sumą pinigų. Iš pažiūros, pasiūlymas atrodo viliojančiai, nes padeda sutaupyti, vis dėlto, pirkdami didesnį kiekį, bet kokiu atveju išleidžiame daugiau – lån penge uden renter Danmark. Svarbu atkreipti dėmesį į vieneto kainą, dažnu atveju kur kas labiau verta įsigyti vieną prekę, nei pirkti didesnį kiekį, neva sutaupant, tačiau vėliau neturint vietos kur laikyti tam tikras įsigytas prekes ar produktus. Jei tai maisto produktai, gali būti, jog iki jų galiojimo pabaigos, tiesiog nespėsite jų suvartoti ir teks juos išmesti, tai reiškia, kad išmesdami nesuvartotus produktus išmesite ir pinigus. Neapsigaukite pirkdami didesnius kiekius, nes didesnis kiekis tikrai ne visada padeda sutaupyti.

Pirkinių krepšelis. Kalbant apie maisto produktus, paprastai į parduotuvę vykstame ne vienos prekės, o daugiau. Artėjant tam tikroms šventėms, prekybininkai stengiasi parduoti kuo daugiau su ta švente susijusių produktų. Nors pats produktas didelio pelno parduotuvei galbūt ir neatneša, šalia to, paprastai įsigyjame papildomų dalykų. Jei tai kalakutas, prie jo kartu perkame prieskonius, garnyrą, daržoves, padažą ar net kepimo popierių. Tai leidžia prekybininkams uždirbti. Dažnu atveju net ir atėję nusipirkti vieno produkto, nejučia į krepšelį jų įsidedame daugiau. Tai prekybininkų triukas. Prekybininkai tiesiog dirba savo darbą, na, o mes tik įrodome, jog jų darbas nenueina per niek.

Išpardavimų ir nuolaidų metu, svarbu neapsigauti. Reikia atidžiai stebėti kainas, prekes nusižiūrėti dar iki išpardavimo. Tokiu būdu pavyks sutaupyti ir turėsite daiktus, kurių tikrai reikia ir apie kuriuos svajojote. Kitu atveju, įsigyjant išpardavimo prekes, kurios nebuvo planuotos, galbūt sumokėsite mažiau, nei jų pradinė kaina, tačiau piniginė vis tiek taps lengvesnė, o asmeninis biudžetas skurdesnis. Išpardavimais dažniausiai susivilioja moterys, tačiau vyrai taip pat mėgsta apsipirkti pigiau. Paprasčiausias patarimas yra pirkti tik tai kas reikalinga ir stengtis nepasiduoti prekybininkų įtakai, tuomet neteks gailėtis dėl krūvos išleistų pinigų.